Вітання Блаженнійшому Макарію, Митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви з нагоди дня тезоіменитства

 Ваше Блаженство, дорогий Владико Макарію!

Від себе особисто, священства і вірних Харківсько-Полтавської єпархії, щиро вітаю Вас із днем тезоіменитства. Ми бачимо, як багато відбувається позитивних перемін у житті нашої Української Автокефальної Православної Церкви під Вашим святительським і Предстоятельським омофором.

20160514 
Нас надихає Ваша невтомна енергія, турбота про розвиток і утвердження Церкви, батьківська турбота за боголюбивий український народ. Ви самовіддано несли архієрейське, а нині несете Предстоятельське служіння, прикладом свого доброчинного життя навчаючи вірних Святої Христової Церкви жити із словами святого апостола: «Будьте братолюбні один до одного, випереджайте один одного шанобливістю, у старанності не ослабляйтесь, духом палайте, Господу служіть, утішайтесь надією, в скорботах будьте терпеливі, в молитвах постійні… радійте з тими, хто радіє, і плачте з тими, хто плаче, будьте однодумні між собою, дбайте про добро перед усіма людьми» (Рим., 12:10:17).

Від усього серця бажаємо Вашому Блаженству радості та миру в Господі, духовного і тілесного здоров’я та багатьох благ від Христа Спасителя нашого, нехай допоможе Господь і в подальшому бути таким, яким Ви є.

Ми, Ваші послушники, від щирого серця молимося за Вас, бажаємо доброго здоров’я, Божих благословень і допомоги у Ваших починаннях на благо рідної Церкви та українського народу.

Христос воскрес!

З християнською любов’ю смиренний Афанасій,
архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ

Пошук

Публікації


<травня 2016>
ПНВТСРЧТПТСБНД
      1
2345678
91011121315
16171819202122
23242526272829
3031     
Банер