Духовенство Черкаської і Кіровоградської єпархії обговорило насущні проблеми

20160902 В перших числах вересня цього року архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій, керуючий Черкасько-Кіровоградською єпархією, відвідав Черкаську і Кіровоградську єпархію з архіпастирським робочим візитом, де протягом кількох діб проводив зустрічі із священством, віруючими та звершив святу Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному храмі єпархії.

2 вересня 2016 року, в храмі вмч. Кипріана та Іустини в Черкасах відбулися збори духовенства Черкаської і Кіровоградської єпархії під головуванням керуючого єпархією, архієпископа Харківського і Полтавського Афанасія, який у серпні цього року, за рішенням архієрейського собору, очолив овдовілу кафедру. Це була більше ознайомча зустріч, під час якої кожен із священиків розповів про себе та про парафію, яку очолює.

На зборах були обговорені питання взаємодії парафій з місцевими органами влади, педагогічними колективами шкіл у сфері суспільної діяльності – патріотичного виховання підростаючого покоління українців, духовного здоров’я нації, розвитку української культури, духовно-психологічного опікування учасників АТО та інше. Крім того, Владика благословив продовження активної духовної і матеріальної підтримки наших бійців у зоні АТО, попросив звернути особливу увагу на опікування демобілізованих добровольців, які зараз перебувають в особливо важких умовах.

Також Владика націлив духовенство на активізацію просвітницької роботи з дорослими та дітьми в недільних школах, в яких не тільки вивчатимуть Закон Божий, а й працюватимуть різні гуртки.

На зборах було розглянуто й питання Андріївської церкви міста Київа, яка є кафедральним собором Української Автокефальної Православної Церкви. Договір на продовження оренди Андріївської церкви не підписує дирекція державного заповідника «Софія Київська», якому належить храм, за кожним разом висуваючи неприйнятні умови оренди. Було засуджено дії керівництва заповідника і прийнято рішення за першої ж потреби всім складом духовенства взяти участь у протестових акціях у Київі.

Одностайним рішенням духовенства Свято-Троїцький храм у Червоній Слободі під Черкасами визначено кафедральним храмом і кафедрою правлячого архієрея Черкаської і Кіровоградської єпархії до часу будівництва кафедрального собору в Черкасах.

Пошук

Публікації


<вересня 2016>
ПНВТСРЧТПТСБНД
   1234
56781011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Банер