Архієрейське Богослужіння 5-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Сильних людей багато, а ось сильних духом мало. Це ті люди, котрі, окрім різноманітних життєвих турбот, приділяють багато часу на спілкування з Богом – молитву, святе богослужіння, подвижництво в посту, добрі справи. Таким був Іоанн Хреститель, Предтеча Господній, який повинен бути для нас прикладом віри, сили духу, сили волі, відданості обраній меті і, що найголовніше, Господу нашому Ісусу Христу», – архієпископ Афанасій (Шкурупій).

20170709 9 липня 2017 року, 5-ої Неділі після П’ятидесятниці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію в Свято-Троїцькому кафедральному храмі с. Червона Слобода.

Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), протоієрей Сергій Катренко та ієрей Віталій Сєдов.

«Віра супроводжується терпінням і смиренням. Якщо ці якості у віруючої людини не розвинені, то віра її слабка і, навіть, нетривка, супроводжується сумнівами, хитаннями, така людина швидко впадає в зневіру і богохульство. Ця людина привносить у життя громади політичні й суто меркантильні пристрасті, порушуючи мир і спокій, так необхідні у справі опанування спасінням. Її пристрасті охоплюють інших вірян, що може зруйнувати саму громаду, сказав архієпископ Афанасій вірянам, нагадавши їм, як саме такі люди, що прийшли до громади після смерті владики Іларіона, ледве не знищили їхню, до того міцну, громаду. – Але, слава Богу, з Його допомогою ми подолали хитання і нині маємо міцну і сильну громаду, якій до снаги не тільки налагодити молитовне життя, а й втілити в життя плани по розбудові Свято-Троїцької парафії».

Пошук

Публікації


<липня 2017>
ПНВТСРЧТПТСБНД
     12
3456789
101112131516
17181920212223
24252627282930
31