Не забороняйте дітям приходити до Мене

20170723 «Бог незримо тут присутній, звершуючи велику справу навернення дітей до життя по Божому. Вони тут відчули колективне плече – спочатку батьки, допомагаючи обладнувати табір, плече один одного, колектив, адже колективно можна робити багато різних справ. Ви тут відчули подвиг давнини, коли все робилося толокою, гуртом. Будувалися і захищалися всі разом. Дай же, Боже, щоб такі, хай і невеликі, заходи повертали нам відчуття колективізму так необхідного у творенні української держави. Те зерно, яке було тут посіяне, дасть гарні плоди»,  архієпископ Афанасій (Шкурупій).

23 липня 2017 року, 7-ої Неділі після П’ятидесятниці та в день вшанування пам’яті преподобного Антонія, начальника київського чернецтва, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, очолив святу Божественну літургію в дитячому православному таборі відпочинку «Відкрий себе» в с. Івоченцях. Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії, та ієрей Олександр Горай, настоятель парафії архістратига Божого Михаїла с. Івоченці.

«Були золоті часи в Україні, коли батьки відповідально ставилися до дітей, виховуючи їх , не потурали їхнім пристрастям і забаганкам, які закріпляються в свідомості і потім повторюються в дорослому житті. І якщо в дитинстві вони роблять його все неосмислено, то в дорослому – осмислено. І якщо в дитинстві все сприймається як дитячі пустощі, то в дорослому житті це вже будуть гріхи, які псуватимуть життя і їм, і оточуючим людям. А це тому, що батьки дітей не пускають до Бога, до свого Небесного Отця, щоб Він хоча б опосередковано вкладав у їхню свідомість, у їхнє серце оте сокровенне: «Любіть один одного, як Я вас полюбив. Бо немає більшої любові за ту, як віддати душу свою за друзів своїх», - сказав владика Афанасій у своєму слові до дітей, їхніх батьків і всіх присутніх вірян.

За богослужінням молилися дійти і їхні батьки та жителі Івоченців. Більше двадцяти дітей, а багато з них вперше в житті, сповідалися та причастилися святих Христових Таїн. Владика Афанасій подякував ієрею Олександру Гораю та матушці Олександрі за чудову організацію дитячого відпочинку в православному пленері-таборі «Відкрий себе», а також батькам за активну допомогу. 

Пошук

Публікації


<липня 2017>
ПНВТСРЧТПТСБНД
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
252627282930
31