Вишитий рушник оберігає захисників України-бійців АТО та волонтерів Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

20150503 2 З благословення Преосвященного Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви, Волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ привозить із зони АТО двигуни від БТРів, які вийшли з ладу, і доправляє нашим захисникам на передову відремонтовану бойову техніку, а також доставляє доброчинні вантажі з продуктами харчування, водою, медичними препаратами, одягом, білизною, взуттям, ковдрами, спальниками, предметами першої необхідності.

«Щире визнання безкорисливості та розуміння очільникам і працівникам підприємств Полтави й Полтавського району, які на наші прохання допомагають полагоджувати двигуни до БТРів, – дякує благодійникам керівник Волонтерського центру ХПЄ УАПЦ протодиякон Олександр Горай. – Слова глибокої прихильності всім полтавцям і співвітчизникам за кордоном, котрі долучаються до збору гуманітарних вантажів для оборонців України та жертвують кошти на придбання запчастин для ремонту бойових машин».

На передній край самовідданої боротьби захисників східних кордонів України з агресорами-росіянами полагоджену військову техніку й благодійну допомогу щоразу доставляють наші невтомні волонтери. Рушник-оберіг покровительствує тепер добровольцям у їхніх поїздках із гуманітарними вантажами й відремонтованою військовою технікою та українським військовослужбовцям, хто свято виконує обов’язок захисту рідної землі. Владика Афанасій освятив рушник у Свято-Вознесенському храмі в 4-ту неділю після Пасхи, коли Православна Церква згадує диво зцілення розслабленого біля Овечої купальні. 38 років тяжкохворий, по суті, паралізований, чоловік чекав на одужання, і його віра не ослабла. І по вірі його до нього прийшов сам Господь наш Ісус Христос і зцілив від недуг. «Оберіг, вишитий заслуженим майстром народної творчості України, членкинею Полтавського обласного осередку Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Вірою Заборою, символізує вічність буття, – розповідає голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада», член Волонтерського центру ХПЄ УАПЦ Валентина Шемчук. – З минулого в сучасне переводить нас червона хвиля, гаптована на межі між світом наших пращурів і сучасним життям. На цьому світі Божому – земля. А над нею – курочка з курчатком – символ продовження роду, що прагне благословенного майбутнього».

Із рушником-оберегом уже відправлено відремонтовані двигуни та доброчинний вантаж на передову. Нехай Господь і Пресвятая Богородиця захищають оборонців Української землі та волонтерів від підступного ворога на всіх їхніх нелегких і небезпечних, але таких важливих і потрібних шляхах…