червня 2013

Пресвята Трійце, Боже наш, слава Тобі!

Triycya23 червня 2013 року, в день великого двонадесятого свята Пресвятої Трійці, в Свято-Вознесенській церкві с. Куликове преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив Божественну літургію. Його преосвященству співслужили секретар єпархіального управління ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Блищить і очі сліпить, або «Нате докупи й мої п’ять»

Так можна охарактеризувати статтю архієпископа Ігоря (Ісіченка), глави невеличкої релігійної організації, що йменує себе «Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ (оновлена)», яка у квітні появилася на сайті Kyrios.org.ua. В цій статті правда й неправда перемішалися в добротно виписаному тексті так, що, не роблячи аналізу й не знаючи, як було й є насправді, можна все сприйняти за чисту монету, та ще й ретельно натерту вовняною ганчірочкою. Блищить, аж сяє й очі сліпить – прямо таки владика Ігор спаситель автокефалії, а всі інші її погубителі. Але проглядається інше.
Будуємо українське духовне небо

Voznesenie13 червня 2013 року, в день храмового свята - Вознесіння Христового, в Свято-Вознесенській церкві с. Куликове преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, у співслужінні з ігуменом Антонієм (Бондарцем) та протодияконом Олександром Гораєм, відслужив святкову Божественну літургію.
Поєднали «Небесні перевесла»

Fest 18 червня в Полтаві, у концертовій залі Полтавського краєзнавчого музею, відбувся перший регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла», який є авторським проектом управління культури Полтавської ОДА та Консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ за участі Полтавського краєзнавчого музею і за сприяння департаменту інформації та комунікацій з населенням Полтавської ОДА.

Фестиваль присвячено 1025-літтю хрещення Київської Русі.
Вшанування памяті запорізьких козаків

20130525 25 травня 2013 р. в с. Коропови Хутори на Харківщині на "Козачій горі" відбулось щорічне вшанування памяті запорізьких козаків, які героїчно загинули в боях з царськими військами після зруйнування Запорізької Січі та Свято-Миколаївського козачого монастиря, в якому вони і перебували.
Круглий стіл у Полтаві зазначив важливість духовної музики і хорового співу

20130607 aВ п’ятницю, 7 червня, в Полтавському краєзнавчому музеї засіданням круглого столу: «Українська духовна музика, її місце та роль у сучасному музичному просторі України: проблематика, шляхи розвитку», розпочався перший регіональний фестиваль духовної музики: «Небесні перевесла», присвячений 1025-літтю хрещення Київської Русі, організований управлінням культури Полтавської ОДА, Харківсько-Полтавською єпархією УАПЦ та Полтавським краєзнавчим музеєм за підтримки Департаменту інформаційної політики та комунікацій з населенням ОДА. В заході взяли участь – письменники, композитори, викладачі, хормейстери, представники музичної інтелігенції з Полтавщини та Київа.
Фестиваль «Небесні перевесла»

Afisha 2013 bШановні полтавці та гості нашого міста!

Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, Харківсько-Полтавська Єпархія Української Автокефальної Православної Церкви, Полтавський краєзнавчий музей запрошують Вас на відкритий регіональний фестиваль духовної музики, який вперше відбудеться у Полтаві!

7 червня – о 13-й годині – прес-конференція та круглий стіл на тему: «Українська духовна музика, її місце та роль у сучасному музичному просторі України: проблематика, шляхи розвитку» за участю науковців, письменників, хормейстерів, виконавців духовної музики.

8 червняо 13-й годині – концерт за участю провідних колективів – виконавців духовної музики.

Щиро запрошуємо в Полтавський краєзнавчий музей на фестиваль «Небесні перевесла»!
Пошук

Публікації


<червня 2013>
ПНВТСРЧТПТСБНД
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Банер