березня 2014

Поклонилися Хресту Господньому

pokl Xrestu23 березня 2014 року, в день Хрестопоклонної неділі Великого посту, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію св. Василія Великого в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. З Його преосвященством служили: секретар Консисторії ігумен Антоній Бондарець та протодиякон Олександр Горай.
Торжество українського православ’я

torzh pravosl9 березня, першої неділі Великого посту та в день Торжества православ’я, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Спільно із його преосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Проповідь у день Прощеної неділі

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа!

Дорогі мої!

Завтра ми вступаємо в період Великого посту, в період покаяння, коли впродовж усіх днів ми будемо випробовувати своє тіло утриманням у їжі, а сумління – утриманням у вчинках, помислах і у відношенні один до одного. А засобами у цій боротьбі, часто боротьбі запеклій, жорсткій, а подекуди й жорстокій, нам будуть піст і молитва. Коли учні запитали Христа, що є головним у вигнанні з людини бісів, то Він відповів їм, що тільки постом і молитвою можна вигнати рід лукавий.
Помилуй мене, Боже

prpAndriy3 березня 2014 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Велике повечіря з читанням першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове.
Прости, брате мій

vign Adama2 березня 2014 року, неділі сиропусної (прощеної) та згадування про вигнання Адама з раю, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Його преосвященству співслужили секретар Консисторії ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Благодійний концерт пам’яті загиблих на Майдані

Концерт

28 лютого, в приміщенні Полтавського міського будинку культури Консисторія Харківсько-Полтавської єпархії спільно з Полтавським громадським Шевченківським комітетом провели благодійний концерт «Пам’яті небесної сотні». Заслужений ансамбль пісні й танцю України «Лтава» імені Валентина Міщенка, хор «Полтавські піснярі», Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко, Творчий центр Наталії Май, хор Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви – ось неповний перелік тих, хто відгукнувся на дев’ятий день пом’янути душі загиблих під час протистоянь на майдані.
Пошук

Публікації


<березня 2014>
ПНВТСРЧТПТСБНД
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Банер