січня 2016

"Коли в Йордані хрестився ти, Господи..."

20160119 На запрошення командування 92-ої механізованої бригади, 19 січня 2016 року в день Богоявлення ієрей Володимир Яковенко здійснив Велике Йорданське освячення води на плацу військової частини. Незважаючи на мороз, всі солдати і командування молилися разом зі священиком за сходження очищувальної дії на воду, "Щоб вона стала на відігнання всякого підступу ворогів видимих і невидимих".
Пройшли збори Харківського благочиння Харківсько-Полтавської єпархії

29 січня в Свято-Миколаївському храмі с. Циркуни пройшли збори Харківського благочиння Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ. Головував на зборах харківський благочинний протоієрей Станіслав Аштроф`ян.
Привітали полтавців колядою

20160115 Традиційно у Різдвяні Святки хор Харківсько-Полтавської єпархії вітав установи та організації Полтави урочистими колядками та веселими щедрівками. А розпочали свої вітання цього року хористи із міського голови м. Полтави Олександра Мамая.
Різдво любові Божої

Rizdvo20167 січня 2016 року, на свято Різдва Христового, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкове богослужіння у Свято-Вознесенському храмі. Спільно з владикою Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії, ієрей Олег Авраменко та протодиякон Олександр Горай.
Христос народився! Славімо його!

MamajІз дзвінкими колядками до міського голови Олександра Мамая завітав Хор Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви. Душевними піснями колектив побажав очільникові міста міцного здоров'я, щастя, добробуту сил та енергії для реалізації усіх планів.
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

posl Rizd2016РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

Високопреосвященного АФАНАСІЯ,
архієпископа Харківського і Полтавського
священству, чернецтву і вірним Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви

та всім православним християнам

Дорогі брати й сестри!

Христос народжується!
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

m MakaryiРІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

Блаженнішого МАКАРІЯ

Митрополита Київського і всієї України

Предстоятеля УАПЦ

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

«Господь силу людям Своїм дасть,

Господь благословить людей Своїх миром» (Пс. 28,11).
Архієрейське Богослужіння в день пам’яті святих праотців

sv Praotciv27 грудня 2015 року, тридцятої Неділі після П’ятидесятниці, в день святих праотців, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії, та протодиякон Олександр Горай.
Архієрейське Богослужіння 20-ої неділі П’ятидесятниці

sv Amvros Mediol20 грудня 2015 року, 20-ої неділі після П’ятидесятниці, в день пам’яті свт. Амвросія, архієпископа Медіоланського, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі.
Пошук

Публікації


<січня 2016>
ПНВТСРЧТПТСБНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банер