березня 2012

Пресвятая Богородице, моли Бога за нас нас

31 березня 2012 р. в день Похвали Пресвятої Богородиці в Св.-Вознесенському храмі с. Куликове преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, у співслужінні ігумена Антонія (Бондарця), ієрея Германа (Риндіна) та протодиякона Олександра Горая, звершив Божественну літургію, під час якої більшість із присутніх вірян сповідалися та причастилися святих Христових Таїн, а під час запричасного стиха Владика сказав повчальне слово.
І прийду до вас...

Isus_XristosВ ім’я Отця і Сина, і Святого Духа!

Любі брати і сестри! Ісус Христос прийшов на землю в тілі, щоб спасти нас, але люди не зрозуміли, що Він - Спаситель, піддалися на намовляння книжників та фарисеїв і розіп'яли Його на хресті, бо так карали тоді всякого роду злочинців. Тоді для чого були перенесені Ним страждання, в ім'я чого Він перетерпів муки і освятив дерев'яний хрест, проливши Свою кров?
"Прощаються гріхи твої"

20100228-0В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа! Любі брати і сестри! Цієї неділі в храмі на Літургії ми з вами будемо чути під час читання Євангелії від Марка розповідь про розслабленого. “І прийшли до Нього з розслабленим, якого несли четверо. І, не маючи можливості наблизитись до Нього через натовп, розкрили покрівлю дому, де Він знаходився, і через отвір спустили ноші, на яких лежав розслаблений. Ісус, бачачи віру їхню, говорить розслабленому: “Сину, прощаються тобі гріхи твої!”
Неділя Торжества Православ'я

4 березня 2012 року, першої неділі Великого посту, Православна Церква вшановує Торжество Православ'я. Свята Церква святкує цього дня не лише перемогу над іконоборством, яке було засуджене святими отцями на VII-му Вселенському соборі, а шанування ікон було відновлене їхнім соборним рішенням, але святкує й перемогу над усіма єресями, творці яких у той час намагалися своїм людським розумом порушити божественну Істину. 
«Святителю Афанасію, моли Бога за нас»

3 березня 2012 року в м. Полтаві, у Клубі письменників, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, провів зустріч із вірними єпархії. На початку, у співслужінні з ігуменом Антонієм (Бондарцем), преосвященний Владика звершив великий молебень за здоров'я недужих з читанням покаянних канонів до Господа нашого Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, канону за недужого та канону й акафіста святителю Афанасію, Лубенському чудотворцю, патріарху Царгородському.
Читання Великого покаянного канону

27 лютого – 1 березня 2012 року, в дні першої седмиці Великого посту, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський у співслужінні з секретарем Консисторії ігуменом Антонієм (Бондарцем) у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове під Полтавою звершував повечір’я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського.
Це справжній християнин!

20100220-0В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа! Любі брати і сестри! Цієї першої неділі Великого посту, яку наша свята Церква називає Торжеством Православ’я, на богослужінні читається Євангелія про перші дні благовістя Христа Спасителя, коли Христос ще тільки збирав Собі учнів. Серед всіх інших тоді ж прийшов до Ісуса Нафанаїл, якому знайомець його Филип сказав: «Ми знайшли Того, про Кого писав Мойсей у Законі й пророки говорили, Ісуса, Сина Йосипа з Назарету».
Пошук

Публікації


<березня 2012>
ПНВТСРЧТПТСБНД
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Банер