листопада 2014

Відтворена пам'ять минулого

20141125 25 листопада 2014 року в Полтавській обласній універсальній бібліотеці ім. І. Котляревського відкрилася фотовиставка «Дерев’яні церкви Полтавської губернії: фотографії з особистого архіву С. А Таранушенка» (інститут рукописів національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського).
Молімось за Україну

svicha«Ваше преосвященство, єпископе Афанасію! Моє ім’я Мілен Маринов, я із Болгарії. Причина мого звернення – це прохання, щоб ви оголосили групове моління за мир і благоденство в Україні.

Ваше преосвященство, ви знаєте, яка ситуація в Східній Україні, де немає миру, а люди залишають свої будинки. Це братовбивча війна, якої не повинно бути. Я не розуміюся на політиці, але знаю, що найголовніше – мати мир.
З Богом і Україною в серці

Vl Afanasyi 21Дорогі мої українці – православні й не православні! Нині в нас біда – ворог, внутрішній і зовнішній, топче нашу рідну землю, вбиває наших дітей, братів, сестер, батьків, калічить молодий цвіт нашої нації, намагається покорити нас. Але скільки їх вже було – тих підкорювачів? І де вони нині? Про більшість із них забув і народ, забула й історія. А народ український є, а Україна стоїть усім ворогам наперекір. Як писав незабутній Павло Тичина про наш народ від його імені: «Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!»
Капеланське служіння

20141120 З благословення Преосвященного Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського УАПЦ, з початку вересня 2014 при 92-й ОМБР, що дислокується на Харківщині, почала свою діяльність капеланська служба, яку очолив протоієрей Григорій Ганзій, офіцер запасу ЗС України. При штабі бригади обладнана капличка, яку цілодобово можуть відвідувати всі бажаючі солдати й офіцери, безкоштовно поставити свічки, подати записки для поминання, провести бесіди на духовні теми з капеланом та ін.
З допомогою до бійців АТО

20141119 19 листопада 2014 року, з благословення владики Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського УАПЦ, протодиякон Олександр Горай, разом із волонтерами Олександром Пічкарем та Костянтином Лукашенком, доставили майже дві тонни допомоги військовим у зону АТО.
Єпископ Афанасій молитовно відзначив день своєї хіротонії

20141115 15 листопада 2014 року преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, молитовно відзначив п’яту річницю своєю архієрейської хіротонії, звершивши Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Владиці співслужили секретар єпархіального управління ігумен Антоній (Бондарець), ієрей Богдан Гарагуля та протодиякон Олександр Горай.
Все починається з любові

osenПід таким девізом 14 листопада 2014 року в приміщенні Полтавської обласної телерадіокомпанії «Лтава» відкрилася художня виставка відомої полтавської журналістки Оксани Гордійко, яка виставила на оцінку глядачів 19 своїх робіт. А взялася Оксана за пензля всього лише рік тому, витворивши за такий короткий термін до півсотні чудових художніх робіт. Саме пізньої осені минулого року вона попросила владику Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського, оцінити перші роботи та благословити її на подальшу творчу працю. Запросила вона свого духовного наставника і на свою першу виставку.
Полтавські волонтери й священнослужителі Харківсько-Полтавської єпархії на чолі з єпископом Афанасієм відвідали зону АТО на Донеччині

20141030 30 жовтня 2014 року преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, з кліриками єпархії – ігуменом Антонієм (Бондарцем), секретарем єпархіального управління, протодияконом Олександром Гораєм та волонтерами волонтерського Центру, що діє при Консисторії (єпархіальному управлінні), відвідали Донеччину.
Пам’ять святих отців VІІ Вселенського Собору

Otci 7sob26 жовтня 2014 року, в день пам’яті святих отців VІІ (787 р.) Вселенського Собору, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив святу Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове у співслужінні з ігуменом Антонієм (Бондарцем) та протодияконом Олександром Гораєм.
Пошук

Публікації


<листопада 2014>
ПНВТСРЧТПТСБНД
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Банер