лютого 2013

Проповідь в неділю про митаря і фарисея

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа!

Дорогі мої! Сьогоднішнім богослужінням ми з вами входимо в другий тиждень підготовки до Великого посту. І наше, православних християн, завдання нині полягає в тому, щоб гідно підготуватися до великої зустрічі з воскреслим Господом нашим Ісусом Христом. Нам, звичайно, треба дожити до тієї благословенної миті, коли ми всі з вами опівночі, обійшовши довкола цього молитовного дому, що служить нам за церкву Божу, з благоговінням увійдемо в неї і… станемо перед Спасителем лицем до лиця.
«Боже, будь милостивий до мене, грішного»

mitar24 лютого, в неділю про митаря і фарисея, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, у співслужінні кліриків єпархії – ігумена Антонія, секретаря єпархіального управління, ієрея Германа Риндіна та протодиякона Олександра Горая, звершив Божественну літургію в Св.-Вознесенському храмі с. Куликове. На запричасному стиху преосвященний Владика сказав повчальне слово.
Слово на свято Стрітення Господнього

Stritenna2В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа

Любі мої! На яке ж свято ми сьогодні зібралися, яку подію давнини ми сьогодні вшановуємо цим богослужінням? Знаменну! Навіть дві події – дивовижну зустріч і першу розлуку: Божа Матір принесла народженого Нею Єдинородного Сина Божого, щоб поставити Його перед лицем Живого, вічного Бога.
Прославляємо пречисту Матір Твою

Stritenna15 лютого, коли Православна Церква відзначає свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію в Вознесенському храмі с. Куликове. Його преосвященству співслужили ігумен Антоній (Бондарець) – секретар єпархіального управління, протоієрей Григорій Ганзій із Харкова та протодиякон Олександр Горай. Перед літургією єпископ Афанасій освятив свічки.
У причасті стаємо Христовими

10 лютого, в неділю 36-ту після П’ятидесятниці, преосвященний Афанасій. єпископ Харківський і Полтавський, у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове звершив Божественну літургію. Співслужили преосвященному ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протодиякон Олександр Горай.
Пошук

Публікації


<лютого 2013>
ПНВТСРЧТПТСБНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Банер