травня 2015

Єпископ Афанасій вшанував пам’ять Симона Петлюри

20150522 2 22 травня 2015 року в Полтаві відзначили день народження видатного державного й політичного діяча, Симона Петлюри. З нагоди 136 річниці з дня його народження першими до меморіальної дошки Голови Директорії, Головного отамана військ УНР, поклали квіти голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло та преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський.
Святителю Миколаю, моли Бога за нас

20150522 22 травня 2015 року, у п’ятницю 6-ої седмиці після Пасхи, в день перенесення мощів святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських в місто Бар, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Архієрейське богослужіння в день храмового свята

Voznesenie21 травня 2015 року, в день Вознесіння Господнього та вшанування пам’яті святого апостола Іоанна Богослова, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
В єдності й однодумності до спільної мети

20150516 2 Відбувся 18 Собор Харківсько-Полтавської єпархії

16 травня 2015 року в залі засідань Консисторії пройшов 18 Собор Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ під головуванням керуючого єпархією преосвященного Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського. До президії було обрано секретаря консисторії ігумена Антонія (Бондарця) та благочинного Харківської області протоієрея Олега Козуба.
Єпископ Афанасій відзначив день свого тезоіменитства

20150516 16 травня 2015 року до Свято-Вознесенського храму з’їхалися священики й вірні Харківсько-Полтавської єпархії, щоб спільно з преосвященним Афанасієм, єпископом Харківським і Полтавським, керуючим єпархією, піднести в молитві хвалу Господу й Богу нашому Ісусу Христу та відзначити день ангела свого духовного отця - Владики Афанасія (в миру Володимир Михайлович Шкурупій), який прийняв постриг в чернецтво з іменем Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця, святу пам’ять якого Православна Церква вшановує 15 травня.
Відбулося перше засідання Передсоборової комісії

20150512 12 травня 2015 року преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, взяв участь у роботі Передсоборової комісії по підготовці проведення 5-го Помісного Собру УАПЦ, засідання якої відбулося в консисторії Львівської єпархії під головуванням голови комісії митрополита Галицького Андрія (Абрамчука).
Ковток живодайної води

Samaryanka10 травня 2015 року, в Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив святу Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з його преосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Вишитий рушник оберігає захисників України-бійців АТО та волонтерів Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

20150503 2 З благословення Преосвященного Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського Української Автокефальної Православної Церкви, Волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ привозить із зони АТО двигуни від БТРів, які вийшли з ладу, і доправляє нашим захисникам на передову відремонтовану бойову техніку, а також доставляє доброчинні вантажі з продуктами харчування, водою, медичними препаратами, одягом, білизною, взуттям, ковдрами, спальниками, предметами першої необхідності.
Святий великомученику Георгію, моли Бога за нас

6 травня 2015 року, коли Церква вшановує память великомученика Георгія Побідоносця, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію Іоанна Златоуста в Свято-Вознесенському храмі. Спільно з архієреєм служили секретар Консисторії ігумен Антоній (Бондарець), протодиякон Олександр Горай та диякон Юрій Мирошниченко.
Розслабленого підняв Ти словом Твоїм

3 травня 2015 року, четвертої неділі після Пасхи (про розслабленого), преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив святу Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі. Спільно з архієреєм служили секретар Консисторії ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Пошук

Публікації


<травня 2015>
ПНВТСРЧТПТСБНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банер