березня 2013

Преподобний отче Андрію, моли Бога за нас

18 березня 2013 року, в понеділок першої седмиці Великого посту у Свято-Вознесенському храмі за Великим повечір’ям преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, у співслужінні секретаря єпархіального управління ігумена Антонія (Бондарця) та протодиякона Олександра Горая, звершив читання першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.
Проповідь на Прощену Неділю

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Дорогі мої! Сьогодні ми з вами, як і увесь православний світ, згадуємо вигнання Адама з раю. З того раю, про який людство мріє вже не одну тисячу літ, живучи сподіваннями в ньому колись поселитися і отримати всю ту насолоду, в якій жили наші прабатьки Адам та Єва. Мріяти, звичайно, не гріх, але сама мрія зачинені двері раю не відчинить і вітчизна наша небесна від однієї мрійливості не стане до нас ближчою.
Згадували Адамове вигнання

vignAdama17 березня 2013 року, в неділю сиропусну (прощену), в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію. Його преосвященству спіслужили: секретар єпархіального управління ігумен Антоній (Бондарець), ієрей Герман Риндін та протодиякон Олександр Горай.
Презентація книги "Чи я в лузі не калина"

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.
ХАРКІВСЬКО-ПОЛТАВСЬКА ЄПАРХІЯ ПОТРЕБУЄ СВЯЩЕНИЦЬКОГО ПОПОВНЕННЯ

Vladika 2016Звернення

Преосвященного АФАНАСІЯ, єпископа Харківського і Полтавського, керуючого Харківсько-Полтавською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви до тих, хто закінчив духовну школу, але не прийняв священицької хіротонії, а також і до тих, хто хоч і не закінчував духовної школи, але бажає стати пастирем стада Христового в Церкві православній.Проповідь в Неділю про блудного сина

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Яку страшну й повчальну притчу, сказану Господом нашим Ісусом Христом, ми сьогодні почули! Звичайно, ми чуємо її не вперше, але здається мені, що цього разу відчуття в серцях наших дещо вже інші – проникливіші, глибші, болючіші, бо з кожним разом ця притча повертається до нас, із новою силою розкриваючи раз за разом нові й нові підвалини гріха, який руйнує наш духовний світ. В той же час, перед нами відкривається безмежний простір Божої милості й ми з новою силою усвідомлюємо те, наскільки Отець наш Небесний любить нас, що Він готовий простити нам навіть відступництво, навіть нашу зраду. Так і те, як Він приймає наше покаяння і як за нього винагороджує найціннішим, що в Нього є – Своєю безмежною любов’ю.
Неділя про блудного сина

blud sin3 березня 2013 року, в неділю про блудного сина, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. За літургією, на запричасному стиху, Владика Афанасій виголосив проповідь на тему недільного євангельського читання про блудного сина.
Пошук

Публікації


<березня 2013>
ПНВТСРЧТПТСБНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банер