грудня 2013

Святий Миколаю, моли Бога за Україну

svnikolai19 грудня 2013 року, в день шанування пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Спільно з Владикою служили ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай. На запричасному стиху єпископ Афанасій сказав повчальне слово.
Великомученице Варваро, моли Бога за народ український!

sv varvara17 грудня 2013 року в день святої великомучениці Варвари, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Спільно з Владикою служили ігумен Антоній (Бондарець) та протодиякон Олександр Горай.
Величаємо тебе, святий апостоле Андрію Первозваний

ap andrei13 грудня 2013 року в місті Київі в Андріївській церкві, що збудована в 19 столітті на честь святого апостола Андрія Первозваного і нині є митрополичим кафедральним собором УАПЦ, відбулася Божественна літургія, яку очолив Блаженніший Мефодій, митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ.
Слава героям і подвижникам України

prop ugorniki2013Слово преосвященного Афанасія, єпископа Харківського і Полтавського, виголошене на богослужінні під час святкування 1025-річчя Хрещення Руси-України та десятої річниці відродження Спасо-Преображенського Угорницького чоловічого монастиря
Світлий промінь пам’яті

Відійшов від нас ігумен Никон (Гайдай), насельник Свято-Преображенського чоловічого монастиря Івано-Франківської єпархії. Відійшов не кудись, звідки можна повернутися, а відійшов до Господа, щоб уже там, у Його Царстві, продовжити будувати небесний монастир, за розбудову якого він так активно взявся у червні 2012 року тут, на землі. Людина добра, світла, совісна, з чуйним серцем і чистою душею, він був не просто «мотором» Спасо-Преображенського монастиря, він був його душею, його голосом.
Радуйся, промислу Сотворителя здійснення

vved bm4 грудня 2013 року, в день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський, відслужив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Спільно з Владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протодиякон Олександр Горай.
МОЛИТВА ЗА СПАСІННЯ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ І ВТИХОМИРЕННЯ В НІЙ РОЗБРАТУ І ЧВАРІВ МІЖ ЛЮДЬМИ

Господи Боже, Ісусе Христе, Спасителю наш! До Тебе звертаємося з розчуленим серцем і сповідуємо гріхи й беззаконня наші, якими Тебе, о, наш Господи, прогнівляємо ще з початків роду нашого і тягарем яких закриваємо від себе благі щедроти Твої. Відступилися від Тебе, Владико, і законів Твоїх не дотримуємося, і не робимо нічого доброго, що заповів Ти нам. А найбільше грішні в тому, що не дбаємо, не турбуємося і не захищаємо Вітчизни своєї України, яку Ти дав у спадок ще прадідам нашим, а ми не любимо її, як Ти любив Свій край.
А правда нас вільними зробить

sobor angel(Заява Консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ)

Дорогі мої брати і сестри! Те, що сталося над ранок 30 листопада на майдані Незалежності в Київі, коли було по звірячому побито наших синів і доньок, викликало в моїй душі не просто обурення, а рішучий спротив. Це великий гріх – нацьковувати одних дітей на інших, змушувати тренованих і накачаних, до зубів обмундированих та озброєних спеціальними засобами спецназівців калічити своїх беззахисних ровесників. Адже їм жити в одній державі, в одному населеному пункті, на одній вулиці, в одному будинку. Їм будувати цю державу - Україну. При потребі – захищати її! Сьогодні – поламані ребра, розбиті голови й побиті спини, біль у душі від перенесеного приниження в одних, досвід озвіріння й своєї безкарності в інших, пережитий азарт насилля, а завтра – протистояння зі зброєю в руках. А це – війна, горе, трагедія цілої нації. Скільки ще трагедій треба організувати проти нашого народу, аби наситити жадобу панування над ним?
Пошук

Публікації


<грудня 2013>
ПНВТСРЧТПТСБНД
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Банер